Uzun saçlarım kalçalarıma kadar geliyor

Evet kadın dediğinin saçları uzun olacak dediğinizi duyar gibiyim böyle düşünen bütün beylere selam olsun. Benim adım Sibel yaşım 24 şehrinizde yaşayan yalnız bir kadın olarak bu satırları yazıyorum. Eğer kaliteli bir ilişki yaşamak ve güzel bir anınız olsun istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

Burada daha önce sık sık çapkınlık yapan beyler sende nereden çıktın kesin sahte fotoğraf diyerek ön yargılı davranacaklar bu yüzden ilk olarak bu ön yargıyı kırmak istiyorum.

Ben üniversite eğitimim için şehir dışındaydım, eğitimim bitince tekrar kendi memleketime döndüm aslında bana ne işin var Malatya’da git Antalya’ya falan dediler ama ben yinede burada güzel bayanları hak eden beyler olduğunu düşünüyorum.

Tek fotoğraf attım çünkü ifşa olmam demek yaşadığım evden atılmam demek, çevre değiştirmek zorunda kalmam demek bunları sizler çok iyi bilirsiniz. Herkes namus bekçisi kesilir bu yüzden gizliliğimi korumak zorundayım.

Başka fotoğraflarımı elbette göreceksiniz sayfanın sonunda yazdığı gibi yorum bırakırsanız sizlere telefon numaram ile birlikte tamı tamına 20 adet fotoğrafımı gönderiyorum artık bunlara bakarsınız ve gerçek olup olmadığıma öyle karar verirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir