Mısırlı Sultan aklınızı başınızdan alacak

Selam kıymetli beyefendiler sayfama hoş geldiniz. Benim adım Sultan başlıkta belirttiğim gibi Mısırlı bir kadınım. Ülkenize gelme zamanım çok uzun olduğundan eğitimime burada devam ettim ve dilinizi çok iyi bir şekilde öğrendim.Gelir durumu iyi bir ailenin kızı olduğum için iyi bir eğitim aldım. Nasıl bu kadar iyi yazabiliyorsun diye soranlar olacak bu yüzden en başından bu konuya açıklık getirmeye karar verdim.

Fotoğrafımı incelediğiniz zaman görebileceğiniz üzere beyaz tenli bir kadınım. Öyle denizdi, plajdı, güneşlenme falan bize göre değil zamanımın çoğunu evimde geçirdiğim için ten rengim bu şekilde Malatya’da deniz yok zaten diyeceksiniz ama ben başka şehirden geldim buraya bunu hatırlatırım.

Aslında fotoğrafımda yüzümü gizlemiyorum fakat daha önce çok büyük bir sorunla karşılaştığım için artık gizlemeye ve tek fotoğrafı açık bir şekilde paylaşmaya karar verdim. Daha önce Antalya’da yaşıyordum ve açık fotoğraf yüzünden ifşa oldum bende buraya bir uğramak istedim.

Eğer burada sorun yaşamazsam kalıcı olacağım, eğer yaşarsam başka bir şehre gider kendime yeni bir hayat kurarım benim için çok büyük bir sıkıntı olmaz. Neticede alıştık sayılır. Daha detaylı bilgiyi mail ile veriyorum. Ulaşmak için yorum bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir