Düzenli spor yapan bakımlı bir bayanım

Herkse merhabalar ilk olarak profil sayfama hoş geldiniz, değerli vaktinizi bana ayırarak sayfamı okuyanlara şimdiden teşekkür ediyorum. Benim adım Asuman yaşım 23 ben daha önce karşılaştığınız kadınlara benzemem ben düzenli spor yapan kendine bakan bir kadınım ve böyle olmaya devam edeceğim. Aslında bunları anlatmam yerine fotoğrafımı inceleseniz her şeyi kendi gözleriniz ile görebilirsiniz.

Evet fotoğrafımda çok net bir şekide gördüğünüz üzere ne fazla kilo problemim var ne kıl tüy problemim var. Aynı zamanda dik ve dolgun göğüslere sahibim sadece yüzümü göstermiyorum fotoğrafımda diye yüzümün çirkin olduğunu sakın düşünmeyin yüzümde vücudumla orantılı olarak güzeldir. Bunu yüz yüze geldiğimiz zaman göreceksiniz.

Yeşilyurt ‘ta kiraladığım küçük ama tertemiz bir dairem var dileyenleri kendi evimde misafir etmekten onur duyarım. Otellere masraf etmek istemeyenler evime istedikleri zaman gelebilirler. Ben otelde daha iyiyim derseniz yine bir sakıncası yok ben çok rahat bir şekilde dilediğiniz otele gelebilirim.

Tek fotoğraf koymuş olmam nedeniyle şüphe duymaya başlamayın sizlerle buluşmadan önce mutlaka başka fotoğraflarımı göreceksiniz. Randevu almak için iletişime geçen beyefendilere gönderiyorum. İletişim için yorum yapmanız yeterli mail adresinize tüm gerekli bilgiler gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir