Bomba gibi Sekreter Escort Hülya

Hoş geldin sayfama benim adım Hülya yaşım 21 farklı şeylerin iyi olabileceğini düşünerek ve malum erotik filmlerde falan sekreter olaylarının büyük ilgi çektiğini görerek bir hizmette bulunmaya karar verdim. Gerçekte sekreter değilim ama örnek olarak paylaştığım fotoğrafımda ki gibi kostümlerle yanınıza gelebilirim.

Benim tek tek anlatmama gerek yok sanırım boyum posum yerinde, fazla kilom yok gördüğünüz üzere iri ve dik göğüslerim ve güzel bacaklarım var bunları ben anlatınca sanki kendimi övüyormuş gibi oluyor ve utanıyorum sizlere farklı fotoğraflarda atacağım merak etmeyin bunların hepsini inceleyip benim nasıl biri olduğumu gayet iyi anlayabilirsiniz.

Yaşadığım yer Yeşilyurt fakat sadece orada hizmet vermiyorum siz nereye çağırırsanız oraya gelirim ilk tercihim oteller bu yüzden randevu isteyenlerden ilk otellere dönüş yaparım. Otel ve rezidans dışında ofislere geliyorum ve bazı muhitlerde evlere gelebilirim. Ama dediğim gibi her zaman ilk önceliğim otelde görüşmek isteyenler olacaklar bu yüzden neden bana geç döndün gibi tavırlarda bulunmayınız. Randevu için nasıl iletişime geçeceğinizi aşağıdaki resim anlatıyor aynen uyguladığınız taktirde iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir