Arap Sosyetesinden Şahane Gerçek Foto

Selam şimdiye kadar hep sefil Suriyeli kadınları gördünüz kendine bakmayan cahil eğitimsiz, işve cilve bilmeyen kadınlar ile birlikte oldunuz. Bu yüzden Arap uyruklu birisi olduğum için benim hakkımda aynı şeyleri aklınızda hemen canlandırmayın çünkü ben onlardan farklı birisiyim.

Benim adım Şahane bu takma ismi hak edebilmek için çok emek harcadığımı bilmenizi istiyorum. Yaşım 24 ve bu güzel ülkenin çoğu büyük şehrinde bulunduktan sonra bir süre burada kafa dinlemek istedim. Bu süre içerisinde benimle birlikte olmak isteyen beyefendiler varsa kaldığım otelin adresini verebilirim.

Sayfaya girer girmez dikkatinizi çekmiştir ben fotoğrafımda yüzümü gizlemedim. Vücudumun güzelliği kadar yüzümünde güzelliği önemli diye düşünerek böyle bir çılgınlık yaptım. Normalde büyük şehirlerde yüzümü gizliyorum ama arayanların ısrarla gerçek olup olmadığımı sormaları nedeniyle burada gizlemedim.

Siz beni aradığınız zaman direk görüntülü arama yapabilirsiniz bu arada sizlere yüzümü göstereceğim ve böylece gerçek olduğum hakkında herhangi bir şüpheniz dahi kalmayacak. Yukarıda belirttiğim gibi otelde kaldığımı söyledim.

Dilerseniz gelmeden önce yine teyit amaçlı oteli arayıp odaya bağlamalarını istersiniz böylece aklınızda hiç bir şüphe kalmamış olacaktır. Daha fazla detayı vereceğim ama sizlerin mutlaka soracağı bir kaç soruyu cevaplandırdığım ve toplam 11 adet fotoğrafımıda eklediğim bir mail şablonu oluşturdum yorum bırakın bu şablonu sizlere göndereyim sonra ararsınız direk randevu için konuşuruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir